אודותיי

ענת אביטל - פסיכותרפיסטית

מאז ומעולם התעניינתי במסתרי הנפש. אנשים עניינו אותי תמיד. תהיתי כיצד הם חושבים, מה בליבם, מה מניע אותם, מה מביא כל אחד מהם לדרך שונה, אחרת. אני שמחה שנפלה בחלקי הזכות לחבור לחייהם של אנשים ולפגוש אותם בצמתים משמעותיים בחייהם. מרתק אותי לפגוש אנשים שכביכול שונים האחד מן השני וחיים חיים אחרים, אך בה בעת כל כך דומים – חיים, קיימים אנושיים. אני שמחה להיות שם עבורם ובעדם ולסייע בידם למצוא את האמת הפרטית שלהם ולהתמודד עם החיים ביתר שאת.

רקע מקצועי

אני בוגרת לימודי פסיכולוגיה ופסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית, במסלול להכשרת מטפלים, בביה"ס ללימודים מתקדמים שבמכללת סמינר הקיבוצים וחברה באיגוד הישראלי הרב-תחומי לפסיכותרפיה.

לאורך הדרך צברתי נסיון מקצועי בטיפול בצעירים ובמבוגרים. פגשתי אנשים שהתמודדו עם אתגרים בכל היבטי החיים- זוגיות, משפחה, קריירה, אנשים שנמצאים במעגלים שונים בחייהם. למרות שכל אחד מהם התמודד עם קשיים שונים בחייו, כולם חיפשו להכיר את עצמם טוב יותר, להאיר "נקודות עיוורות" בחייהם, לזהות את רצונותיהם האמיתיים ולמצוא את הדרך לממשם ופשוט לחיות את החיים באופן מלא ומספק יותר.

מהו טיפול בעיניי ?

טיפול בעיניי הוא קודם כל מפגש אנושי בין שני אנשים. מפגש אשר נרקם בו קשר אמתי וכן ביני לבינך. מפגש שבו מתקיים בינינו דיאלוג פתוח ב"גובה העיניים", ללא שיפוטיות וללא נסיון לקטלג. בתהליך הטיפולי את\ה ואני משפיעים זה על זה ומושפעים זה מזה, אנו חווים חוויה משותפת. כמטפלת איני מנסה "לתקן" אותך ואיני מחפשת אחרי הגדרה פסיכולוגית עבורך.

שאיפתי היא לנסות ולהתקרב עד כמה שניתן אל תמונת עולמך ולראות כיצד את\ה חווה באופן האישי והייחודי שלך את העולם. כך שאוכל לסייע לך ליצור בהירות בחייך ולהבין טוב יותר את עצמך ואת החיים. בתהליך המשותף הזה בינינו, אני זוכה להיחשף אל עולמך ושמחה להירתם לעזרתך במאמצייך לעצב את חייך ולצקת לתוכם את המשמעות הייחודית והאישית שלך.

המפגש הטיפולי מאפשר לך מרחב אינטימי ומוגן שבו תרגיש\י בטוח\ה להשמיע את הפחדים הכי גדולים שלך מבלי לחשוש משיפוטיות , ושבו תוכל\י לחשוף, לעתים לראשונה בחייך, את המחשבות והרגשות הכי פרטיות שלך, אותן אינך יכול לחשוף בפני אף אחד אחר. מקום שבו תרגיש\י חופשי\ה להיות מי שאת\ה, תרגיש\י נוח בעור שלך.

אני אלווה אותך ברגעים הקשים והכואבים שבהם תחלק\י עימי את קשייך ומצוקותייך, ואהיה יחד איתך ברגעים המרגשים שבהם תצליח\י להתגבר על מחסומים שמנעו ממך להתקדם בחייך, כשתבין\י כיצד לבצע שינויים בחייך, כשתצליח\י לראות את עתידך באור חיובי יותר ולממש את הפוטנציאל הטמון בך.

בסערת החיים, בגיאות ובשפל, הפסיכותרפיסטית היא כמו מגדלור המאיר את דרכה של ספינתך
שאת\ה הקברניט שלה,
אל עבר חוף מבטחים.

לעתים קרובות פנייה לטיפול אינה קלה, ומלווה בחששות ובספקות. אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר, לשוחח ולהתייעץ בכל התלבטות.

אחת לשבוע
במשך שעה תמימה המוקדשת רק לכם
תזכו לפגוש את האדם החשוב ביותר בחייכם
את עצמכם

אתם מוזמנים ליצור עמי קשר, באופן שהכי נוח לכם -
בשיחת טלפון, בהודעת SMS, במייל או באמצעות האתר.

052-4233906

anatavital4@gmail.com

אתם מוזמנים ליצור עמי קשר, באופן שהכי נוח לכם